Gerardus Johannes Ernens – Zonnebloemen inclusief veilingkosten en bezorgkosten

138,00

Uitverkocht

Zet op mijn verlanglijst
Zet op mijn verlanglijst
Categorie:

GJ Ernens (1935-2020) – Bloemen stilleven Olieverf op doek – Handgesigneerd – Onbekend
Een bijzonder mooi bloemenschilderij, duidelijk gesigneerd
De kunstschilder gaf al op jeugdige leeftijd blijk van zijn talent en ontwikkelde zich als een schilder met een geheel eigen stijl.
Ernens verkreeg vooral bekendheid door zijn kleurrijke, enigszins suggestieve en reliëfachtige landschappen en bloemcomposities.
Van zijn werk zijn meerdere malen exposities gehouden en Gerard Ernens is lid van the International Organization of Free Art.
Gerard is vanaf het eerste uur een schilder van het paletmes. Zijn schilderijen hebben een licht impressionistische inslag en zijn toch duidelijk herkenbaar.
De lijst heeft kleine schade